Αγαπητοί Μαθητές, Γονείς & Κηδεμόνες, σας ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά.

Σας ενημερώνουμε ότι:

• Τη Δευτέρα 12/9, στις 09:30, θα τελεστεί ο Αγιασμός του σχολείου. Την ημέρα αυτή, τα σχολικά λεωφορεία θα λειτουργήσουν μόνο κατά την αναχώρηση, η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 11:00. Μετά τον Αγιασμό, θα υπάρξει επικοινωνία με τους Συνοδούς των σχολικών λεωφορείων, για τις λεπτομέρειες της διαδρομής του κάθε δρομολογίου, για την εξυπηρέτηση των μαθητών.
  • ΠΡΟΣΟΧΗ: Ως τώρα, η Περιφέρεια Αττικής, έχει ολοκληρώσει την ανάθεση δρομολογίων σε τρία (3) από τα τέσσερα (4) σχολικά λεωφορεία και σε ένα (1) από τα δύο (2) ταξί. Δηλαδή, ένα (1) σχολικό λεωφορείο & ένα (1) ταξί, δεν μπορούν ακόμα να εξυπηρετήσουν τη μετακίνηση μαθητών στο σχολείοΟι μαθητές αυτοί θα ενημερωθούν μα ξεχωριστή ανακοίνωση.
  • Από την Τρίτη 13/9, το ωράριο λειτουργίας του σχολείου θα είναι πέντε (5) ώρες και θα ολοκληρώνεται στις 12:30.